Штучні квіти для декору

Штучні квіти для декору весілля, інтер’єру.

Ви готуєтеся до знакового у Вашому житті свята (весілля, ювілей близької людини тощо). У такому разі святкову програму і вишуканий стіл має гармонійно доповнити яскраво вбране приміщення, щоб відчуття урочистості та краси викликали найкращі емоції у кожного гостя та надовго залишали у його пам’яті святкові відчуття.

Весільні декорування штучними квітами.

Якраз зараз після тривалих християнських постів набирає в Україні свої феєричні оберти весільний сезон.
А яке ж весілля без прикрас? Святково вбираються зали, брами, вхідні групи будівель, арки для молодят, традиції декоративного гільця, а також букети на столики та гірлянди для прикрашання весільних автомобілів.

Драпірування, композиції із мішури та гірлянд кольорових надувних кульок виглядатимуть непереконливо без різноманіття квітів.

Звичайно, гарно та багато виглядають натуральні квіти. Але через швидке в’янення та втрату товарного вигляду їх застосування зовсім не практичне, а тому й економічно не доцільне.

Для цього чудово підійдуть штучні квіти для декору. Гуртом купити Ви можете їх за дуже вигідними цінами у нашому інтернет-магазині «33 букети».
Саме у нас Ви знайдете та оберете абсолютно все щоб у повній мірі задовольнити найсміливіші польоти фантазій Ваших флористів, дизайнерів та декораторів. Тут букети різних розмірів, окремі квіти, заливки, гілки, вазони, сухоцвіт, ланцюжки, трава та їх композиції, а також окремі квіткові елементи, як то різноманітні головки, листочки, ніжки тощо.

За потреби, наші менеджери запропонують Вам створені нами вже готові композиції квіткового декору, які вже здобули широку популярність та активний попит серед наших клієнтів.

Ми співпрацюємо як з мережами так і окремими готелями, ресторанами та нічними клубами, розважальними центрами та салонами краси.

Квіти та зелень завжди в тренді й ми робимо все для того, щоб запропонувати Вам найцікавіші ходові варіанти нашого товару.

Прикрашання елементами декору приміщень.

Можливо, Ви бажаєте елементами декору квітів прикрасити свій дім чи квартиру, творчу студію чи офіс або романтизувати обставини для вечері з родиною, друзями чи коханою людиною, — звернувшись для цього до нас Ви обрали цілком правильну адресу. За допомогою куплених штучних квітів для декору Ви зможете декоративно оформити простір чи приміщення, створивши справжню казку для Ваших близьких, співробітників та друзів.

Робіть зі штучних квітів окремі композиції декорацій, поєднуйте їх зі стрічками, бантами, кашпо, кошиками, кульками, сухоцвітом, а також з соломою, мохом, ротангом, фруктами та ягодами. Є варіанти їх поєднання із живими квітами (за умови підживлення їх вологою або висаджених у вазони). Адже, наприклад, ваза з живими трояндами або, скажімо, гладіолусами ще краще виглядатиме в товаристві в’язок зі смаком підібраних за кольорами штучних орхідей чи, скажімо, маленьких трояндочок.

Сучасні штучні квіти вироблені настільки майстерно, що вони мають повну візуальну подібність з натуральними та відрізняються від них лише на дотик.
Переваги використання штучних квітів для декору приміщень:
– бездоганний дизайн та широкі варіативні можливості флористики;
– легкість догляду без необхідності застосування сильних мийних засобів;
– можливість довготривалого (десятиріччями) використання;
– вироблені із нетоксичних матеріалів. Не втрачають привабливість, форму, кольори та відтінки;
– найкращі ціни. Товар поставляється без посередників та без переплат;
– вибір на будь-які потреби та смаки, постійне оновлення асортименту штучної квіткової продукції.
Зробіть у нас вигідне замовлення та додайте до отриманого гуртом квіткового матеріалу Вашу фантазію та творчість і гарний настрій Вам та Вашим гостям буде забезпечено!